Trening trenerski NLP

Bo nigdy nie wiesz jak bardzo możesz zmienić życie drugiej osoby poprzez jedno słowo, jedno zdanie, jeden uśmiech.

Przypomina mi się historia, którą opowiadał mi kiedyś jeden trener i psychiatra o swojej klientce, która trafiła do niego na terapię po tym jak w jej życiu wydarzyło się coś co uchroniło ją przed samobójstwem.
Otóż jak się później okazało… dziewczyna chciała popełnić samobójstwo z powodu rozstania z bliską osobą i problemów w pracy, które miała z racji tego, że jej praca była bardzo stresująca.
W pewnym momencie powiedziała sobie: dość. Była w drodze do domu po tym jak kupiła sobie całą siatkę silnych leków. Kiedy było jej wszystko jedno… po drodze spotkała mężczyznę, przystojnego faceta, który się do niej szczerze uśmiechnął… uśmiechnął się w taki sposób…, że poczuła, iż nie chce dzisiaj ze sobą kończyć. Trafiła na terapię… do odpowiedniej osoby.

Dziś prowadzi dużą firmę i daje inspirację innym poprzez bloga, jakiego prowadzi.

Nigdy nie wiesz kiedy twoje słowa, technika, metoda uratuje komuś życie.

Każdy z nas ma wpływ i kontrolę nad wieloma rzeczami w otoczeniu. Masz wpływ na wszystkich ludzi, z którymi się stykasz na co dzień i każdego dnia możesz im dać coś pozytywnego…

szczery uśmiech, słowa, komplement, zainteresowanie, informację zwrotną, metodę, technikę, poradę, coaching, trening … serce.

Jeżeli dajesz tak wiele każdego dnia – możesz śmiało powiedzieć, że jesteś bardzo bogatym człowiekiem z racji bogactwa jakie TWORZYSZ KAŻDEGO DNIA.

Kontrola jest z kolei czymś co zyskujesz w 100% nad sobą, stając się liderem swojego życia, stając się liderem dla wielu osób, stając się kierowcą, kapitanem swojego WIELKIEGO ŻYCIA.

Bycie trenerem to odpowiedzialność niezależnie od tego czy robisz to profesjonalnie jako trener rozwoju osobistego czy jako rodzic czy jako partner.

Bycie trenerem to sposób na życie… na życie pełne wrażeń, pozytywnych emocji, bogactwa(nie tylko materialnego, które jest tylko jednym rodzajem bogactwa), spełnienia, miłości i wszystkiego co jest dla Ciebie najważniejsze.

Na szkoleniu, które składa się z 4-ech dwudniowych zjazdów przetrenujesz, przećwiczysz i nauczysz się:

  • jak projektować szkolenia,
  • jak przygotowywać się do każdego rodzaju szkolenia,
  • jak efektywnie zarządzać procesem szkolenia po to aby uczestnicy pamiętali absolutnie wszystko a wiedza wbijała się do głowy,
  • jak sprawiać aby uczestnicy bawili się absolutnie doskonale,
  • jak wywoływać określone emocje u siebie i u tłumów, które prowadzisz,
  • jak przemawiać publicznie i wykorzystywać dynamikę grupy,
  • jak błyskawicznie budować relacje z wszystkimi i jak je kształtować,
  • jak opowiadać historie, które zmieniają ludzi do cna,
  • jakie są najbardziej efektywne schematy szkoleniowe.

Otrzymasz całe mnóstwo materiałów, wiedzy i doświadczeń, które udało się mi zgromadzić na drodze mojego doświadczenia oraz doświadczenia osób, które są znacznie lepsze ode mnie… JESZCZE.

Jeżeli jesteś osobą, która chce być certyfikowanym trenerem NLP,
jeżeli jesteś ojcem, matką, czy świadomym dzieckiem,
jeżeli jesteś menadżerem, liderem w pracy i poza nią…

Pamiętaj, że zawsze jesteś trenerem, którego zadaniem jest inspirować i pokazywać szeroki wachlarz możliwości.

4 zjazdy po 2 dni to coś co stanowi podsumowanie całego cyklu składającego się z: hipnoza campu, praktyka NLP, biznesowego praktyka NLP oraz mastera NLP. Tam zobaczysz jak wszystko układa się w całość i stanowi absolutnie skuteczny zestaw narzędzi, których zadaniem jest zmieniać życie Twoje i innych ludzi.

PS

Po szkoleniu otrzymasz również wsparcie, które będzie trwało 2 miesiące od momentu przeprowadzenia szkolenia aby efekty były jeszcze bardziej zadziwiające i zadowalające dla Ciebie.
Będziesz otrzymywać zadania, teksty, filmy i nagrania audio po to aby wszelkie zmiany na lepsze i korzyści przeszły twoje najśmielsze oczekiwania.

To wszystko jest już w cenie szkolenia.

Sprawdź kiedy są dostępne wolne miejsca na szkoleniu w różnych lokalizacjach TUTAJ.

Sprawdź pakiety i rabaty, które czasami się pojawiają co sprawia, że możesz mieć to szkolenie po znacznie korzystniejszej cenie TUTAJ.

PSS

Wszystkie nasze szkolenia są objęte gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli stwierdzisz, że szkolenie nie odpowiada Twoim potrzebom albo nie tego się spodziewałeś/aś zawsze możesz w pierwszym dniu szkolenia(do przerwy na lunch) zrezygnować bez podania przyczyny a my zwrócimy Ci całą kasę.

satysfakcja

W przypadku produktów informacyjnych(książki, video, skrypty, inne materiały) kupowanych online bezwarunkowa gwarancja obowiązuje przez 30 dni.

PSSS

Przeczytaj kilka opinii o szkoleniu poniżej: