Praca 1 na 1

1 na 1

 ….czyli Twoja zmiana w Twoim szybkim tempie.

jest tym co jest o wiele bardziej wygodne i intymne dla wielu osób, które chcą w szybkim czasie, za pomocą kilku sesji rozwiązać w konstruktywny sposób swój problem. Praca indywidualna w moim wydaniu to przede wszystkim coaching ale i hipnoterapia czy szkolenia indywidualne. Często przy realizacji danego celu zdarza się, że dana kwestia wymaga uzupełnienia pewnej wiedzy, świadomości i np. zmiany sposobu myślenia co owocuje tym, że przy wzajemna zgoda, zaufanie i praca po obu stronach prowadzi prosto do zamierzonych rezultatów. Powtórzę jeszcze raz – praca po obu stronach. Jest to krytyczny element powodzenia każdego przedsięwzięcia gdzie chodzi o rozwiązanie dla Ciebie.

Możesz poczytać o tym z czym wiąże się coaching, szkolenie indywidualne oraz hipnoterapia jako elementy przeze mnie wykorzystywane a poniżej znajdziesz cennik pracy indywidualnej.

sesja 1-2 godzin 600 zł brutto
sesja 3-5 godzin 1 700 zł brutto
sesja 5-8 godzin 3 000 zł brutto

pakiet 10-ciu sesji 5 000 zł brutto

sesja telefoniczna/skype 1 godzina 300 zł brutto
pakiet 10 sesji telefonicznych/skype 2 000 zł brutto

Pakiet „wsparcie na okrągło” – spotkania osobiste / audio / maile:
miesięczny 9 000 zł brutto
roczny 70 000 zł brutto

Oczywiście jeżeli chcesz się na coś „konkretnego” zdecydować pamiętaj, że nic nie zastąpi spotkania osobistego gdzie mam możliwość zaobserwowania wielu rzeczy a komunikacja pomiędzy nami jest naprawdę skuteczna i przejrzysta. Masz pytania lub wątpliwości – dzwoń lub piszp.bulski@zyciowewyzwanie.com.pl, 691-656-100.