O nas

Zamiłowanie do ciągłego rozwoju, pasja uczenia się oraz efekt synergii jest tym co na co dzień pozwala nam służyć razem takim klientom jak: Volkswagen czy Decathlon.

Zdajemy sobie sprawę, iż aby dotrzymać tempa rozwoju świata nauki i biznesu musimy ciągle się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności – NAJLEPIEJ U NAJLEPSZYCH.
U nas, w naszym zespole, wspólnym mianownikiem jest duże doświadczenie sprzedażowe, managerskie i zamiłowanie właśnie do tych dziedzin pozwoliło nam „złapać bakcyla” rozwoju osobistego, który zawsze szedł w parze z poprawą finansów.

Doskonale wiemy, że aby poprawić swoje finanse, swój związek, relacje z innymi najpierw musimy zaczynać od zmiany swojego wnętrza. Rzeczywistość natomiast jest odzwierciedleniem tego co masz w głowie. Możesz się nawet z tym nie zgodzić, natomiast nasze badania przeprowadzane wśród polskich milionerów pokazały, że bogactwo materialne jest wynikiem bogactwa mentalnego i duchowego… ciekawe, prawda?

W ten sposób również i na swoim przykładzie doświadczyliśmy w pełni słuszności słów Jim’a Rohn’a:„Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie, samokształcenie – fortunę”
Czując ogromną odpowiedzialność za to abyś razem z nami się rozwijał i był zadowolony z absolutnie każdej złotówki ZAINWESTOWANEJ u nas w swój własny rozwój prowokujemy Cię do tego: PODEJMIJ WYZWANIE I SPRAWDŹ JAK BARDZO MOŻESZ SIĘ ZMIENIĆ PODCZAS JEDNEGO SZKOLENIA. PODEJMIJ ŻYCIOWE WYZWANIE I POKAŻ JAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE ŻYCIE.

Nasza misja:

Naszą misją jest wnosić wkład w życie innych ludzi i organizacji(czyli również ludzi) ciągle podnosząc swoje kompetencje i zarażając pasją życia po to aby jak najwięcej osób mogło odkryć swój nieograniczony potencjał.

Nasza wizja i cel istnienia to być liderem na polskim rynku szkoleniowym do 2020 roku… liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i narzędzi rozwoju osobistego oraz motywacji do przekraczania swoich granic.

Dlaczego szkolenia z Życiowe Wyzwanie:

  • Zawsze gwarantujemy wspaniałą zabawę po to abyś uczył/a się jeszcze szybciej.
  • Zawsze dajemy umiejętności a nie wiedzę.
  • Zawsze dostajesz u nas również „w pakiecie” motywację do stosowania tego czego się nauczysz jak i do ciągłego rozwoju.
  • Na każdym szkoleniu rozwijasz swoją świadomość jak i pracujesz ze swoją podświadomością. Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody po to abyś po szkoleniu był po prostu bardziej tym, kim chcesz być.
  • Dbamy o to abyś nauczył się nowych zachowań, zdobył nowe nawyki ale i wykorzenił stare, nieprzydatne wzorce myślenia i działania aby Twoja zmiana była jeszcze szybsza i bardziej efektywna.

PODEJMIJ WYZWANIE… ŻYCIOWE WYZWANIE