Hipnoterapia

HIPNOTERAPIA

czyli dlaczego większość ludzi kręci się w kółko i nigdy nie rozwiąże swoich nawracających problemów

Dla mnie osobiście hipnoza to przede wszystkim możliwości, których nie widzimy na co dzień, potencjał, który drzemie uśpiony nawet przez całe życie, źródło rozwiązań i możliwości… możliwości, które oczywiście są w Tobie a dokładnie w twojej podświadomości.

Co by było gdybym Ci powiedział, że dzięki wykorzystaniu pewnych fal mózgowych (zazwyczaj 6-10Hz) możesz dysponować pamięcią absolutną, możesz trwale zmieniać swoje nawykowe zachowania, części osobowości, możesz wywołać częściowe lub całkowite znieczulenie, możesz wywołać zesztywnienie lub inne ciekawe zjawiska, które generujesz za pomocą geniuszu niezbadanej podświadomości.

Dzięki hipnozie można bardzo łatwo uwolnić się od nałogów np. palenia papierosów, jedzenia słodyczy, alkoholu i zazwyczaj hipnoza jest wykorzystywana jako metoda pomocnicza aczkolwiek często też jako jedyna metoda z racji coraz większej popularności a przez to wykorzystania. Milton Erickson był człowiekiem, który „wyciągnął” hipnozę z wieków średnich i pokazał jej prawdziwą skuteczność
pomagając efektywnie bardzo często tym, którym medycyna, psychiatria czy psychologia odmówiły nadziei. Bardzo dobre efekty hipnoza przynosi w przypadku wielu schorzeń, gdzie często powtarzane zabiegi autohipnozy(można się tego nauczyć – spokojnie nauczę Cię) poprawiają znacznie stan zdrowia z racji rozładowania stresu.
Załóżmy, że już pozbyłeś/aś się swoich nałogów i zaczynasz coraz bardziej wierzyć w siebie i w swoje możliwości ponieważ wiesz, że regularna autohipnoza poprawi jeszcze na dodatek Twój stan zdrowia, poprawi Twoją kreatywność i skuteczność w działaniu.
Hipnoterapia stała się w Polsce dość popularna z racji przede wszystkim wysokiej skuteczności we wsparciu leczenia, generowania zmian charakteru, osobowości a w SZCZEGÓLNOŚCI Z RACJI MOŻLIWOŚCI BARDZO SZYBKIEGO USUWANIA FOBII I LĘKÓW I OSIĄGANIA O WIELE LEPSZYCH REZULTATÓW NP. W SPRZEDAŻY, SPORCIE. Wspomnę tylko o olimpiadzie w Atlancie, skąd polscy zapaśnicy przywieźli 5 medali z czego 3 złote. Oni wykorzystywali pewne narzędzia, które miały im pomóc wygrywać finałowe walki. Zgadnij jaka metoda była wykorzystana?
Co Ty na to?
A tak na koniec zdradzę tylko Tobie, że przechodzisz hipnozę/trans kilka razy dziennie i może nawet nie do końca zdajesz sobie sprawę.
Widzisz uczestnicy naszych szkoleń zawsze tracą poczucie czasu, dobrze się bawią i potrafią przede wszystkim w pełni zaangażować się w to co robią.
Czytałeś/aś kiedyś bardzo interesującą książkę, tak interesującą, że zapomniałeś/aś o upływie czasu, głodzie i pragnieniu? Czy znasz takie czynności, których robienie sprawia Tobie ogromną przyjemność?
Co by było gdybym powiedział, że możliwym jest przekształcenie hipnozy w stale utrzymujący się u Ciebie stan umysłu?
Naucz się tego, doświadcz, zobacz efekty i usłysz pochwały od innych.
Życiowe Wyzwanie polega na tym, że dobrze jest się dobrze bawić.