Hipno-Majster

Hipno-camp czyli jak wykorzystać hipnozę w pracy i poza nią

Hipnoza to coś co przeżywasz każdego dnia… hipnoza to coś co uzależnia… hipnoza to coś co daje Tobie dostęp do zasobów, które być może nawet jeszcze nie wiesz, że istnieją.

Pozwól, że opowiem Ci historię, która jest bliska mej osobie.

Kiedyś mały chłopiec miał problem z zasypianiem. Miał napady lęku, nerwicowe tiki, coraz większy strach, który narastał za każdym razem kiedy miał zasnąć. Budził się wielokrotnie, czasami zlany potem i zapłakany i ciężko było znaleźć sposób aby pomóc małemu chłopcu.

Pewnego razu Ojciec wziął sprawy w swoje ręce i rozumiejąc ból dziecka postanowił poznawać tajniki hipnozy, która jak wyczytał jest rodzajem konstruktywnego snu. Zaczął stosować ją na co dzień po to aby polepszyć komfort dziecka w nocy jak i za dnia. Po pewnym czasie mały chłopiec nawet nie pamięta o tym jak to było kiedyś kiedy bał się zasnąć a Ojciec nie pamięta o tym jak to było kiedy zaczął stosować hipnozę na co dzień.

Hipnoza jest czymś wokół czego jest wiele mitów, które na pewno zostaną rozwiane… i nie musisz być terapeutą, żeby się nią posiłkować.

Hipnoza jest narzędziem, które pozwoli Tobie wykorzystać absolutnie wszystko i absolutnie efektywnie wszystkiego czego uczysz się na poziomie świadomym.

Wiele osób zauważa ogromne zmiany wynikające z coraz lepszego kontaktu z podświadomością, która kieruje twoim Życiem.

Co by było gdybyś przyjechał/a na to szkolenie?

  1. Nauczysz się wszystkiego tego co mówi nauka o hipnozie i to jakie korzyści możesz dzięki niej osiągnąć,
  2. Nauczysz się przeprowadzać sesje autohipnozy po to aby świadomie i podświadomie kierować swoim życiem…. po to aby rozwijać się pod każdym względem w wybranych kierunkach,
  3. Nauczysz się stosować język sugestii i język, który powoduje zmiany.
  4. Poznasz najbardziej efektywne wzorce hipnotyczne,
  5. Nauczysz się budować najbardziej skuteczne wejścia w trans/hipnozę,
  6. Nauczysz się jak stosować hipnozę do poprawy stanu zdrowia,
  7. Zauważysz, że kiedy opanujesz relaksację twojego ciała i umysłu uwolnisz niesamowity potencjał, który drzemie wewnątrz Ciebie.
  8. Poznasz najważniejsze pułapki pracy w hipnozie i pracy z innymi ludźmi w tym stanie.
  9. Poznasz metody wykorzystania wyobrażeń do tego aby łatwiej było Cio osiągać różne cele.

To czego się nauczysz podczas tego 3 dniowego szkolenia jest tym co stanowi start do bardziej świadomego, kierowanego twoją podświadomością życia, które może być dokładnie takie jakie chcesz aby było… bez stresu i bez zbędnego napinania się.

PS

Po szkoleniu otrzymasz również wsparcie, które będzie trwało 2 miesiące od momentu przeprowadzenia szkolenia aby efekty były jeszcze bardziej zadziwiające i zadowalające dla Ciebie.
Będziesz otrzymywać zadania, teksty, filmy i nagrania audio po to aby wszelkie zmiany na lepsze i korzyści przeszły twoje najśmielsze oczekiwania.

To wszystko jest już w cenie szkolenia.

Sprawdź kiedy są dostępne wolne miejsca na szkoleniu w różnych lokalizacjach TUTAJ.

Sprawdź pakiety i rabaty, które czasami się pojawiają co sprawia, że możesz mieć to szkolenie po znacznie korzystniejszej cenie TUTAJ.

PSS

Wszystkie nasze szkolenia są objęte gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli stwierdzisz, że szkolenie nie odpowiada Twoim potrzebom albo nie tego się spodziewałeś/aś zawsze możesz w pierwszym dniu szkolenia(do przerwy na lunch) zrezygnować bez podania przyczyny a my zwrócimy Ci całą kasę.

satysfakcja

W przypadku produktów informacyjnych(książki, video, skrypty, inne materiały) kupowanych online bezwarunkowa gwarancja obowiązuje przez 30 dni.

PSSS

Przeczytaj kilka opinii o szkoleniu poniżej.