Eventy firmowe

Jeżeli zastanawiasz się gdzie zorganizować imprezę integracyjną dla swojej firmy rozważ przede wszystkim miejsca, które są naprawdę unikalne i niepowtarzalne, które oczywiście są w zasięgu budżetu przeznaczonego na ten cel(wiem też mamy do czynienia z ekonomią na co dzień:).

Wyobraź sobie, że jest takie miejsce niedaleko Poznania, naprawdę niedaleko Poznania, geograficznie nawet prawie w Poznaniu, które swoim charakterem niczym nie przypomina miasta.
Jest takie miejsce, gdzie zobaczysz konie, kozy i inne stworzenia, które czują się tutaj naprawdę dobrze. Naprawdę dobrze a właściwie nawet lepiej czują się natomiast wszyscy, którzy raz postawią tutaj nogę i prawdopodobnie będą czuli chęć zażycia kontemplacji harmonii i spokoju.

Sam przyjazd tutaj powoduje, że Twoje komórki od razu szybciej się regenerują.
Natomiast ważniejsze jest to, że przede wszystkim dysponujemy odpowiednią infrastrukturą aby ludzie Twojej firmy, Twojego działu czuli się naprawdę dobrze i zaznali tutaj dobrze zorganizowanej, wspaniałej zabawy połączonej z integracją.
Atrakcje jakie mamy do zaoferowania to m.in.:

  • konie i wszystko co z nimi się wiąże,
  • ognisko, grill, grochówka z wojskowej przyczepy,
  • bryczka / sanie,
  • atrakcje kowbojskiego wieczoru.

oraz dodatkowo to co oferuje większość firm zajmujących się imprezami integracyjnymi, jako że współpracujemy z najlepszymi z nich.

Z racji długoletnie współpracy istnieje możliwość zorganizowania większej ilości noclegów w pobliskim Zamku w Biedrusku aby impreza była nawet jeszcze bardziej niepowtarzalna.
Oczywiście to, czego firmy od imprez integracyjnych nie oferują to wspaniałe miejsce i możliwość zorganizowania wspaniałych szkoleń „zupełnie przy okazji” kiedy ludzie się dobrze bawią i przy okazji bardzo szybko uczą. Mamy nowoczesną salę szkoleniową – wyobraź sobie – w samym środku lasu.
Sprawdź co możesz zrobić dla swojej firmy i jakie mamy referencje.
TERAZ twój ruch.