Coaching

COACHING

Coaching to słowo ostatnio bardzo popularne, które czasami traci swój pierwotny sens. Coaching w pełnym tego słowa znaczeniu wywodzi się ze sportu i najzwyczajniej w świecie to proces przeprowadzenia „klienta” z punktu A do punktu B zakładając, że punkt B jest tym czego osoba coach’owana chciała.

Pojawiło się wiele organizacji, które stworzyły własne standardy, własne narzędzia, własne metody i sposoby realizacji celów. Dla nas coaching to przede wszystkim pomoc i wsparcie w realizacji pożądanych celów z pozycji nieco wycofanej, nie narzucającej się. Proces, który prowadzi do realizacji wyznaczonych celów dzięki większej świadomości „klienta”. Metody jakie wykorzystujemy ciężko ograniczyć w ramy jednej organizacji zrzeszającej coachów ale za każdym razem  dajemy z siebie wszystko mając na myśli tylko i wyłącznie dobro „klienta”. Prowadzimy zarówno Life Coaching jak również Business Coaching i w obydwóch przypadkach wykorzystujemy wypracowane, własne narzędzia oprócz oczywiście wszystkich tych, które są dobrze znane i szeroko wykorzystywane.

sesja telefoniczna/skype 1 godzina 300 zł brutto
pakiet 10 sesji telefonicznych/skype 2 000 zł brutto

Pakiet „wsparcie na okrągło” – spotkania osobiste / audio / maile:
miesięczny 9 000 zł brutto
roczny 70 000 zł brutto

Oczywiście jeżeli chcesz się na coś „konkretnego” zdecydować pamiętaj, że nic nie zastąpi spotkania osobistego gdzie mam możliwość zaobserwowania wielu rzeczy a komunikacja pomiędzy nami jest naprawdę skuteczna i przejrzysta. Masz pytania lub wątpliwości – dzwoń lub pisz: p.bulski@zyciowewyzwanie.com.pl, 691-656-100.