Biznesowy praktyk NLP

Biznesowy praktyk NLP

czyli sekrety, które pomogą Ci przenieść twoje działania biznesowe na zupełnie inny poziom.

Biznesowy Praktyk NLP to kwintesencja wszystkiego co możesz znaleźć w NLP wykorzystując do tego aby Twój biznes czy Twoja praca była o kilka może nawet kilkanaście razy bardziej efektywna.

O ile dokładnie – nie ufaj proszę moim słowom ponieważ warto abyś przekonał/a się sam/a.
Biznesowy Praktyk NLP to wiedza, jaką powinno się przekazywać na każdej uczelni ekonomicznej, gdzie powinni uczyć przede wszystkim praktycy – ludzie, którzy prowadzą i prowadzili biznesy i potrafią Tobie w wielu kwestiach doradzić.

My jesteśmy gotowi na to aby wyposażyć Ciebie w to, czego Tobie brakuje aby ruszyć z biznesem naprawdę szybkim
tempem.

Pamiętając o tym jak to było kiedy podejmowałeś/aś decyzję o zapisaniu się na szkolenie, po szkoleniu Biznesowy Praktyk NLP zauważysz, że:

 • potrafisz pisać bardzo perswazyjne teksty,
 • znasz już od podstaw e-marketing i potrafisz postawić o wiele bardziej śmiałe kroki nawet jeżeli o e-marketingu wcześniej nie miałeś/aś pojęcia,
 • potrafisz niemalże hipnotyzować w rozmowie UWAGA wykorzystując do tego celu hipnozę co jeżeli chcesz wykorzystasz do zwiększenia sprzedaży,
 • potrafisz bardzo umiejętnie wywoływać w ludziach zainteresowanie swoją osobą,
 • stosujesz umiejętnie skuteczne wzorce perswazyjne,
 • potrafisz projektować swoją przyszłość wytyczając sobie ścieżkę przez kolejno osiągane cele,
 • potrafisz w praktyce wykorzystać najbardziej potężne mechanizmy wpływu społecznego,
 • potrafisz wywoływać u siebie bardzo pozytywny stan emocjonalny,
 • potrafisz z łatwością wywoływać emocje u innych,
 • z łatwością przychodzi Ci nawiązywanie relacji(i to w bardzo szybkim tempie) ponieważ wiesz jak możesz to zrobić na kilkanaście sposobów
 • zauważasz wreszcie swoje zmiany w sposobie myślenia co z kolei przekłada się na sposób, w jaki oceniasz swoje produkty i w związku z tym jakie pieniądze bierzesz w zamian.
 • poznasz najskuteczniejsze strategie marketingowe, które pomocne Tobie będą przy tworzeniu i modyfikacji systemu biznesowego
 • oraz wiele wiele innych ciekawych zmian, które tylko pozytywnie Ciebie zaskoczą przez pryzmat rezultatów jakie wreszcie zaczniesz osiągać.

Co by było gdybym powiedział, że jeżeli nie do końca jesteś usatysfakcjonowany/a z rezultatów jakie osiągasz to znaczy, że jeszcze czegoś nie wiesz? Co by było gdybyś wiedział/a, że możesz się tego dowiedzieć… TU I TERAZ… zmień wymiar swojego biznesu… a jeżeli naprawdę poważnie podchodzisz do biznesu sprawdź…

PS

Po szkoleniu otrzymasz również wsparcie, które będzie trwało 2 miesiące od momentu przeprowadzenia szkolenia aby efekty były jeszcze bardziej zadziwiające i zadowalające dla Ciebie.
Będziesz otrzymywać zadania, teksty, filmy i nagrania audio po to aby wszelkie zmiany na lepsze i korzyści przeszły twoje najśmielsze oczekiwania.

To wszystko jest już w cenie szkolenia.

Sprawdź kiedy są dostępne wolne miejsca na szkoleniu w różnych lokalizacjach TUTAJ.

Sprawdź pakiety i rabaty, które czasami się pojawiają co sprawia, że możesz mieć to szkolenie po znacznie korzystniejszej cenie TUTAJ.

PSS

Wszystkie nasze szkolenia są objęte gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli stwierdzisz, że szkolenie nie odpowiada Twoim potrzebom albo nie tego się spodziewałeś/aś zawsze możesz w pierwszym dniu szkolenia(do przerwy na lunch) zrezygnować bez podania przyczyny a my zwrócimy Ci całą kasę.

satysfakcja

W przypadku produktów informacyjnych(książki, video, skrypty, inne materiały) kupowanych online bezwarunkowa gwarancja obowiązuje przez 30 dni.

PSSS

Przeczytaj kilka opinii o szkoleniu poniżej:

Jestem menadżerem dużego działu w dużej firmie. Po za tym jestem ojcem i mężem. Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo przydatne może być na wszystkich płaszczyznach szkolenie biznesowe. Dzięki za to, że mogłem Ciebie poznać Przemek.
Stanisław, Poznań

Byłem już wielokrotnie na szkoleniu z NLP a NLP Przemka jest na najwyższym poziomie. Facet wie co robi.
Bartek, Poznań