Albibak

Albibak = sukces na wspak czyli sztuka ponoszenia porażek

Czy zdarzyło Ci się ponieść porażkę w życiu? Napotkać trudność? Popełnić błąd?

… to oczywiście pytanie retoryczne.

SIŁA CZŁOWIEKA NIE POLEGA NA TYM, ŻE NIGDY NIE UPADA ALE NA TYM, ŻE CIĄGLE SIĘ PODNOSI.

Widzisz na podstawie lat wywiadów z różnymi ludźmi udało mi się ustalić odpowiedź na pytanie co tak naprawdę decyduje i przesądza o sukcesach w jakiejkolwiek dyscyplinie i…

… właściwie potwierdziło się to o czym często pisze Brian Tracy i to o czym dowiodło wielu badaczy na całym świecie. Te dwa czynniki to:

  1. umiejętność komunikacji i pracy w grupie gdzie praca w grupie jest tylko pochodną pierwszej części – komunikacji.
  2. umiejętność radzenia sobie z kryzysami czyli właśnie porażkami, trudnościami, błędami, przeciwnościami losu.

Zobaczyłem, usłyszałem wspaniałe wzorce myślenia u sportowców na najwyższym poziomie oraz u milionerów oraz u każdej osoby, która osiągała ponadprzeciętne rezultaty w danej dziedzinie.

JAKA JEST RÓŻNICA POMIĘDZY MISTRZEM I UCZNIEM? MISTRZ PONIÓSŁ WIĘCEJ PORAŻEK NIŻ UCZEŃ PRÓB.

Widzisz porażki to nieodłączny aspekt naszego życia i generalnie druga strona medalu gdzie pierwszą jest sukces.

Porażka nie jest przeciwieństwem sukcesu… jest jego częścią.

A zatem szkolenie Albibak jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie i deficyt umiejętności, który jest wynikiem socjalizacji…

jako dziecko gdyby nie umiejętność ponoszenia porażek… nie chodziłbyś/abyś na nogach a pewnie dalej raczkowanie byłoby twoim sposobem poruszania się.

Dlaczego warto zainwestować w szkolenie Albibak?

Albibak to zbiór technik, metod, sposobów, które pomogą Ci w bardzo sprawny i korzystny sposób WYKORZYSTAĆ KAŻDĄ PORAŻKĘ I PRZEKUĆ JĄ W NIEPOWETOWANE ZWYCIĘSTWO.

Albibak to lata doświadczeń w roli trenera, terapeuty, trenera sportowego, handlowca i  trenera sprzedaży oraz człowieka, który zawsze starał się uczyć od najlepszych – od multimilionerów i mistrzów świata w swoich dyscyplinach.

Albibak to również sposób myślenia, który zostaje zaszczepiony u Ciebie po to abyś stał/a się prawdziwym TERMINATOREM PORAŻEK I TRUDNOŚCI abyś stał/a się osobą, która jak wstaje rano to „diabeł” mówi o…. kurcze(pewnie diabeł mówi inaczej 🙂 ) wstał/a?

Albibak to zbiór najnowocześniejszych technik i inżynieria NLP skrojona na miarę tak aby wszystko stało się częścią twojego życia od zaraz kiedy to po szkoleniu do końca życia będziesz zauważać najróżniejsze korzyści na czele z ponadprzeciętnymi osiągnięciami.

Albibak to wykorzystanie twojego umysłu i serca w taki sposób aby to co robisz stawało się automatycznie twoją pasją dając Ci dostęp do wszystkich zasobów, nawet tych, o istnieniu których jeszcze nie wiesz.

Albibak to wreszcie zerwanie z wizerunkiem „twojej starej wersji siebie” i aktualizacja oprogramowania na znacznie bardziej skuteczne i opłacalne wynikiem czego stworzysz nową wersję siebie, która pewnie Ciebie pozytywnie zaskoczy.

JEŻELI CHCESZ OSIĄGAĆ PONADPRZECIĘTNE REZULTATY – MUSISZ POKONYWAĆ PONADPRZECIĘTNE TRUDNOŚCI.

Albibak to 2-dniowe szkolenie, na którym zmienisz swój sposób myślenia, prawdopodobnie niektóre elementy swojej tożsamości zgodnie z tym co uważasz za stosowne i wygodne…

Sukces i wygrywanie to kwestia nawyku… tak jak często powtarzał najlepszy w historii trener NFL…

Sukces i wygrywanie to sposób nawyku – myślowego a później nawyku podnoszenia się zawsze o jeden raz więcej od ilości upadków.

PS

Po szkoleniu otrzymasz również wsparcie, które będzie trwało 2 miesiące od momentu przeprowadzenia szkolenia aby efekty były jeszcze bardziej zadziwiające i zadowalające dla Ciebie.
Będziesz otrzymywać zadania, teksty, filmy i nagrania audio po to aby wszelkie zmiany na lepsze i korzyści przeszły twoje najśmielsze oczekiwania.

To wszystko jest już w cenie szkolenia.

Sprawdź kiedy są dostępne wolne miejsca na szkoleniu w różnych lokalizacjach TUTAJ.

Sprawdź pakiety i rabaty, które czasami się pojawiają co sprawia, że możesz mieć to szkolenie po znacznie korzystniejszej cenie TUTAJ.

PSS

Wszystkie nasze szkolenia są objęte gwarancją 100% satysfakcji. Jeżeli stwierdzisz, że szkolenie nie odpowiada Twoim potrzebom albo nie tego się spodziewałeś/aś zawsze możesz w pierwszym dniu szkolenia(do przerwy na lunch) zrezygnować bez podania przyczyny a my zwrócimy Ci całą kasę.

satysfakcja

W przypadku produktów informacyjnych(książki, video, skrypty, inne materiały) kupowanych online bezwarunkowa gwarancja obowiązuje przez 30 dni.

PSSS

Przeczytaj kilka opinii o szkoleniu poniżej.

Szkolenie było czymś co trzeba by nazwać inaczej… doświadczony trener… dużo humoru i faktycznie odczuwalna zmiana zaraz po. Mam nadzieję, że efekty się tylko utrzymają.
Grzegorz, Szczecin

Uczestniczyłem w szkoleniach Przemka kilkukrotnie i za każdym razem wychodziłem z nich pełen energii , wiedzy , entuzjazmu oraz pełen ciekawosci kolejnego spotkania. Szkolenia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób jednak nie są to sztywne posiedzenia a pełne energii i dialogów wydarzenia, które pamięta się bardzo długo. Zawsze pytania i wątpliwości były wyjaśnione a podczas przerwy można było osobiście dopytać się o niezrozumiałe rzeczy. Uważam, ze najlepsza decyzją jest udział w szkoleniach i przeżycie wszystkiego osobiście 😉.
Adrian, Poznań

Wiedzę na szkoleniu u Przemysława Bulskiego oceniam wysoko, na szkoleniu nauczyłam się wierzyć w siebie i nabrać pewności siebie, cieszyć sie z małych rzeczy, być szczęśliwa jak i dążyć do spełniania marzeń. Przemysław ma podejście indywidualne do klienta, ma spora wiedzę, na szkoleniu czułam sie jak najbardziej swobodnie i wiedziałam ze moge spokojnie Przemkowi zaufać, dowiedziałam sie dużo ciekawych rzeczy które sporo wniosły w moje NOWE podejście do życia, bycie lepsza wersja siebie 😊 jak najbardziej poleciłabym znajomym szkolenia u Przemysława.
Kasia, Poznań